Tiekiame žaliavas įvairaus tipo pakuotes ir plėveles gaminančioms įmonėms ir puikiai išmanome gamybos niuansus, todėl 2023 m. matydami poreikį šiai produkcijai, nusprendėme ja prekiauti mūsų internetinėje parduotuvėje bei tiekti didmeną savo nuolatiniams klientais.

Mūsų klientai yra prekybos centrai, sandėliai, bankai, telekomunikacijų įmonės, viešbučių tinklai, vaistinės, degalinės, parduotuvės, grožio salonai, restoranai, kavinės, valstybinės ir privačios įmonės, reklamos agentūros.

Mūsų tiekėjai – pakuočių ir plėvelių gamintojai visame pasaulyje: JAV, Pietų Korėja, Kinija, Arabų Emyratai, Europos Sąjungos šalys ir kt. Todėl savo klientams galime pasiūlyti kokybiškus ir auksčiausius standartus atitinkančius produktus.

Mūsų darbuotojai – kvalifikuotas personalas. Savo srities specialistai visada yra pasirengę suteikti profesionalią konsultaciją prekių asortimento klausimais.

Mūsų asortimentas. Daugelį metų dirbame su Lietuvos ir Europos pakavimo medžiagų gamintojais ir galime pasiūlyti plataus profilio pakuočiū ir plėvelių asortimentą patraukliomis šių gaminių kainomis. Gaminame plėveles ir pagal individualius (spalvos, storio, ilgio, pločio) kliento poreikius. Susisiekite su mumis ir mes mielai padėsime.

Mūsų misija – maksimaliai patenkinti klientų poreikius, pasiūlant jiems:
– asmeniniu dėmesiu ir žiniomis grįstą aptarnavimą;
– platų kokybiškų ir lūkesčius atitinkančių prekių asortimentą;
– galimybę susikomplektuoti norimą prekių krepšelį;
– profesionalias konsultacijas;
– patrauklias gaminių kainas;
– greitą prekių pristatymą.

Mūsų vizija:
Pasirinktoje veiklos srityje būti pirmaujančia įmone.

Mūsų vertybės:
Atsakingas verslo vykdymas, puikūs veiklos rezultatai, patenkinti klientai ir lojalūs darbuotojai.

Jonas Markūnas
CEO / Founder